niedziela, 14 grudnia 2014

Później :
dzięki
Tomkowi mojasetka.blogspot.com/
oraz
Maciejowi http://atlant-2.blogspot.nl/

Kupiliśmy sklejkę. W transporcie do tymczasowego magazynu u mnie pomógł mi Kuzyn. Cały majdan ważył dobrze ponad tonę a to wszystko na własnym garbie. Część do piwnicy, część do garażu z którego to chłopaki odebrali sklejkę pod moją wieczną nieobecność.

Byłbym niegodziwcem gdybym nie wspomniał o naszym połowicznym sponsorze. Firma Smętek 
http://www.fhsmetek.pl/ sprzedała nam tą sklejkę za śmieszne pieniądze. Dodam jeszcze że jakość sklejki przewyższyła moje oczekiwania. Po wcześniejszym zakupie w 
markecie budowlanym sklejki klasy "buda zmielona z psem sklejona na klej szkolny" przeglądając arkusze coraz bardziej otwierałem swoją paszczękę. Sklejeczka do dziś cieszy i cieszyć będzie bo pięknie wygląda także Smętek dziękujemy bardzo !:) 


Co do technicznych spraw które już się zaczynają a sam korzystam z porad innych budowniczych to też coś dodam żeby ktoś mógł skorzystać. 

Sklejka ma 9mm składa się z 7 warstw i klejona jest na klej wodoodporny. Przypominam tylko że sam klej się nie rozpływa pod wpływem wody a nie sklejka. Także nie polecam wystawiać jej na złe warunki atmosferyczne bez ówczesnego zabezpieczenia jej powierzchni impregnatem/lakietem.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza